KOMPLETNÍ NABÍDKA
FOTOGRAFICKÝCH WORKSHOPŮ A FOTOKURZŮ

Základem všech fotografických workshopů a kurzů PHOTOTOURS.CZ jsou vždy pečlivě vybraná a velice fotogenická místa. Díky tomu si milovníci přírody a zajímavých míst přijdou opravdu na své.
Je úplně jedno, zda s focením začínáte a nebo již fotografujete dlouhé roky, protože naše fotoworkshopy i fotokurzy jsou určeny  pro všechny úrovně fotografických zkušeností. Budete mít možnost se potkat s lidmi, kteří mají stejnou vášeň pro fotografii jako vy a to je vždy příjemné.
Starat se o vás budou dva profesionální fotografové, kteří vám rádi dají odpovědi na veškeré  otázky týkající se různých postupů a fotografických technik. Z focení vám uděláme skvělý zážitek, na který budete rádi vzpomínat.


STAČÍ SI JEN VYBRAT
TEN SVŮJ KRAJINÁŘSKÝ WORKSHOP NEBO JEDNODENNÍ FOTOKURZ
A UŽÍT SI POHODOVÉ FOCENÍ


VYPRODÁNO


VYPRODÁNO


VOLNÁ MÍSTA


VOLNÁ MÍSTA


VOLNÁ MÍSTA


VOLNÁ MÍSTA


VOLNÁ MÍSTA


VOLNÁ MÍSTA


VOLNÁ MÍSTA


VOLNÁ MÍSTA


VOLNÁ MÍSTA


Prave jsem se vratila ze sveho druheho workshopu (letos me cekaji jeste dalsi dva 🙂 a muzu rict, ze jsem po vsech strankach maximalne spokojena. Nejen, ze byl cely workshop skvele zorganizovany , (pocasi bylo spravne objednane 🙂, ale jsem opravdu nadsena z celkoveho pristupu organizatoru, kteri se vzdy radi a s nadsenim podeli o sve fotograficke vedomosti a zkusenosti. A navic se cele dny staraji i o skvelou zabavu (tak dobre jsem se uz dlouho nenasmala 🙂 dekuju, kluci, a tesim se na pristi workshop 🙂
Martina Bartoníčková
Mal som tú časť byť už trikrát s týmito chalanmi na workshope - 2x Dolomity a 1x České Švajčiarsko. Vždy to bolo super po všetkých stránkach. Predtým, ako som šiel na prvý krajinársky WS s nimi, som krajinu nefotil vôbec. Nemal som o tom páru a nechcel som fotiť krajinu metódou pokus - omyl, ako som to dovtedy skúšal iné žánre. Až oni ma naučili, ako komponovať v krajine v danej situácii a priamo na mieste, ako vidieť to správne svetlo, proste ako na to. A urobil by som to zrovna presne tak a znova. Nie je to fotovýlet, je to ozaj workshop, t.j. kedy treba, tak sa Vám venujú, aj keď prídu o dobré svetlo a o dobrý záber, len aby bol "zákazník" spokojný. Môžem odporučiť ! A páči sa mi tiež, že majú takmer vždy plán "B", t.j. ak je nie moc dobré počasie na fotenie, je niečo v zálohe , kde sa dá ísť fotiť a nesedieť na penzióne . Želám kopec spokojných "tiež fotografov", ako som ja.
Ľuboš Balažovič
Ahoj, chci ještě jednou moc poděkovat za báječný kurz Černobílá romantická Praha. Čas byl maximálně využitý, váš výklad srozumitelný a přístup velmi milý a laskavý. Oceňuji, že se mi pořád někdo věnoval, a vysvětlili jste mi jak "technickou" stránku tohoto typu fotografie, tak i, pro mě nový čtvercový a černobílý, úhel pohledu. Hodně mě to motivovalo a budu se pokoušet v tomto směru fotografie posouvat dál. Ještě jednou moc díky, doufám, že se ještě někdy na nějakém kurzu uvidíme a přeji pěkné dny.... Eva B.
Eva Biedermannová