KOMPLETNÍ NABÍDKA
FOTOGRAFICKÝCH WORKSHOPŮ A FOTOKURZŮ

Základem všech fotografických workshopů a kurzů PHOTOTOURS.CZ jsou vždy pečlivě vybraná a velice fotogenická místa. Díky tomu si milovníci přírody a zajímavých míst přijdou opravdu na své.
Je úplně jedno, zda s focením začínáte a nebo již fotografujete dlouhé roky, protože naše fotoworkshopy i fotokurzy jsou určeny  pro všechny úrovně fotografických zkušeností. Budete mít možnost se potkat s lidmi, kteří mají stejnou vášeň pro fotografii jako vy a to je vždy příjemné.
Starat se o vás budou dva profesionální fotografové, kteří vám rádi dají odpovědi na veškeré  otázky týkající se různých postupů a fotografických technik. Z focení vám uděláme skvělý zážitek, na který budete rádi vzpomínat.


STAČÍ SI JEN VYBRAT
TEN SVŮJ KRAJINÁŘSKÝ WORKSHOP NEBO JEDNODENNÍ FOTOKURZ
A UŽÍT SI POHODOVÉ FOCENÍ


1 VOLNÉ MÍSTO


VOLNÁ MÍSTA


1 VOLNÉ MÍSTO


1 VOLNÉ MÍSTO


2 VOLNÁ MÍSTA


3 VOLNÁ MÍSTA


VYPRODÁNO


VOLNÁ MÍSTA


VOLNÁ MÍSTA


VOLNÁ MÍSTA


VOLNÁ MÍSTA


3 VOLNÁ MÍSTA


VOLNÁ MÍSTA


VOLNÁ MÍSTA


Prave jsem se vratila ze sveho druheho workshopu (letos me cekaji jeste dalsi dva 🙂 a muzu rict, ze jsem po vsech strankach maximalne spokojena. Nejen, ze byl cely workshop skvele zorganizovany , (pocasi bylo spravne objednane 🙂, ale jsem opravdu nadsena z celkoveho pristupu organizatoru, kteri se vzdy radi a s nadsenim podeli o sve fotograficke vedomosti a zkusenosti. A navic se cele dny staraji i o skvelou zabavu (tak dobre jsem se uz dlouho nenasmala 🙂 dekuju, kluci, a tesim se na pristi workshop 🙂
Martina Bartoníčková
Mal som tú časť byť už trikrát s týmito chalanmi na workshope - 2x Dolomity a 1x České Švajčiarsko. Vždy to bolo super po všetkých stránkach. Predtým, ako som šiel na prvý krajinársky WS s nimi, som krajinu nefotil vôbec. Nemal som o tom páru a nechcel som fotiť krajinu metódou pokus - omyl, ako som to dovtedy skúšal iné žánre. Až oni ma naučili, ako komponovať v krajine v danej situácii a priamo na mieste, ako vidieť to správne svetlo, proste ako na to. A urobil by som to zrovna presne tak a znova. Nie je to fotovýlet, je to ozaj workshop, t.j. kedy treba, tak sa Vám venujú, aj keď prídu o dobré svetlo a o dobrý záber, len aby bol "zákazník" spokojný. Môžem odporučiť ! A páči sa mi tiež, že majú takmer vždy plán "B", t.j. ak je nie moc dobré počasie na fotenie, je niečo v zálohe , kde sa dá ísť fotiť a nesedieť na penzióne . Želám kopec spokojných "tiež fotografov", ako som ja.
Ľuboš Balažovič
Ahoj, chci ještě jednou moc poděkovat za báječný kurz Černobílá romantická Praha. Čas byl maximálně využitý, váš výklad srozumitelný a přístup velmi milý a laskavý. Oceňuji, že se mi pořád někdo věnoval, a vysvětlili jste mi jak "technickou" stránku tohoto typu fotografie, tak i, pro mě nový čtvercový a černobílý, úhel pohledu. Hodně mě to motivovalo a budu se pokoušet v tomto směru fotografie posouvat dál. Ještě jednou moc díky, doufám, že se ještě někdy na nějakém kurzu uvidíme a přeji pěkné dny.... Eva B.
Eva Biedermannová